Zabiegi koloryzacyjne


 


KOLORYZACJA TON w TON

Koloryzacja ta jest alternatywa dla osób ,chcących zmienić kolor nie naruszając struktury włosów. Zabieg ten jest zdecydowanie łagodniejszy od tradycyjnego farbowania. Koloryzacja ton w ton pozwala na pogłębienie i podkreślenie naturalnego koloru ,oraz nadaje włosom większy połysk i blask.

KOLORYZACJA 3D

Technika koloryzacji 3D to innowacyjne, wielowymiarowe efekty z przenikającymi się warstwami wielotonowych odcieni, które zostają wyeksponowane, lub ukryte w zależności od odbijania światła oraz kąta pod którym patrzysz na włosy.

MAGMA 0d 100zł

Rozjaśniająca farba do pasemek. Porywająca gra kolorów przyciąga uwagę a różnorodność odcieni o gra kontrastów zachwyca i zaskakuje rownocześnie.

Magma jako jedyna w swoim rodzaju rozjaśniająca farba do pasemek umożliwia kreację oszałamiających efektów kolorystycznych. Magma to intensywne, żywe kontrasty na ciemnych, naturalnych i farbowanych włosach bez wcześniejszej dekoloryzacji.

Dzięki innowacyjnej technologii OXYRESISTAN możliwe jest rozjaśnianie do 6 tonów i jednocześnie nadanie im pożądanego odciania. Magma posiada bezkonkurencyjne spektrum 14 odcieni- od intrygujących blondów po pełne energii odcienie czerwieni.

INOA

Profesjonalna koloryzacja włosów dostępna w salonach fryzjerskich. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy.
Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu.
Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

LUOCOLOR

Koloryzacja Luo Color nadaje włosom wymarzony odcień, a jednocześnie dodaje im świetlistości i podkreśla naturalne ruchome refleksy.
Usługa ta jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie koloryzacji włosów. Nadaje włosom barwę, nie naruszając jednocześnie ich kolorystycznej różnorodności. Pozwala uzyskać kolory trójwymiarowe, mieniące się, współgrające z naturalnym rozjaśnieniami. Sekret tkwi w innowacyjnej technologii farby, opartej na cząsteczkach odbijających światło. Barwniki znajdujące się we wnętrzu włosa częściowo pochłaniają część światła, a część odbijają.
W ten sposób powstaje efekt indywidualnego, mieniącego się koloru, pełnego życia i blasku.
W przeciwieństwie do wielu innych farb, Luo Color wyraźnie poprawia kondycje włosów, nawet tych szczególnie delikatnych.
Sekretem tej wyjątkowej łagodności jest olejek z pestek winogron, który głęboko odżywia i wygładza włosy, sprawia, że są bardziej błyszczące.
Aktywna substancja Protect Shine odżywia włókno włosa i chroni je podczas koloryzacji. Drugi aktywny czynnik, Reflect Shine odżywia włókno włosa na powierzchni oraz na poziomie osłonki. Dzięki temu, im częściej powtarza się koloryzację Luo Color, tym więcej świetlistości i blasku nabiera nasza fryzura. Można nakładać na włosy koloryzowane wcześniej innym produktem, ale najpierw fryzjer musi wykonać tzw. demakijaż, czyli przygotować włosy do koloryzacji. Koloryzacja da wtedy równie spektakularny efekt, jak gdyby była wykonywana na naturalnych włosach

KOLESTON

Koleston Perfect to wyjątkowe spektrum odcieni, gwarantujące trwałość koloru i połysk oraz niepowtarzalne efekty koloryzacji. Ponad 90 odcieni jest w stanie spełnić każde, nawet najbardziej wyjątkowe życzenie. Dzięki możliwości mieszania odcieni powstaje fascynujące, niemal nieskończone spektrum kolorów. W połączeniu z powszechnymi obecnie technikami zastosowania,
Gwarantuje długotrwały, niepowtarzalny efekt koloryzacji. Mikroskopijne cząsteczki farby w zetknięciu z włosem łączą się tworząc wyjątkowo trwałe barwniki, które nadają włosom niepowtarzalny świetlisty kolor. Na włos oddziaływuje również substancja wzmacniająca połysk GDS, nadając mu perfekcyjny połysk i sprawiając, że włosy są po prostu piękne.

BELAYAGE

Jest to klasyczna technika rozjaśniania bądź pojaśniania włosów za pomocą pasemek.
Baleyage daje graficzny i bardziej świetlisty kolor.
KOLORYZACJA DUO (OMBRE HAIR)
Koloryzacja ta naśladuje naturalne działanie słońca na włosy, gdzie długość i Konce są jaśniejsze niż włosy u nasady.

DEKOLORYZACJA

W Naszym salonie oferujemy dekoloryzacje włosów.
W trosce o bezpieczeństwo twoich włosów i najwyższą jakość usług stosujemy do tego zabiegu tylko najlepsze produkty.
Po dekoloryzacji polecamy zabiegi regeneracyjne, które pomogą odbudować i odżywić włosy.