Wella SP


"Każda kobieta jest wyjątkowa;każdy rodzaj włosów ma swoje charakterystyczne potrzeby. Aby je zaspokoić Wella SP proponuje kompletną gamę produktów do pielęgnacji."

RYTUAŁ JEDWABISTOŚCI

gdy włosy są suche, tracą miękkość i połysk, należy je odpowiednio odżywić, by nabrały promiennego blasku. Rytuał Jedwabistości, poprzez wyjątkowe konsystencje i zapach aplikowanych produktów, rozbudzi Twoje zmysły. Poczujesz intensywność, ciepło i zmysłową przyjemność masażu. Twoje suche włosy zostaną odżywione i wygładzone, bez ubocznego efektu obciążenia. ZySKAJĄ natychmiastową ochronę, a ich powierzchnia nadzwyczajną jedwabistość, satynową miękkość i połysk.

RYTUAŁ WYGŁADZENIA

 gdy włosy są niezdyscyplinowane i trudne do ułożenia, potrzebują intensywnej pielęgnacji, która pozwoli ujarzmić ich niepokorną naturę. Rytuał Wygładzenia zapewni Twoim włosom optymalne odżywienie i dyscyplinę; włosy staną się cięższe i lśniące, łatwiejsze do rozczesania i podatne na modelowanie. Na długo zachowają swoją gładkość, miękkość i elegancję, Wyjątkowy rezultat wygładzenia zapewni długotrwałą ochronę przed skręcaniem się włosów pod wpływem wilgoci.

RYTUAŁ OBJĘTOŚCI

 gdy włosy są cienkie i delikatne, brak im puszystości i formy, potrzebujesz specjalnej pielęgnacji bez obciążenia, która zapewni im objętość, lekkość i sprężystość. Rytuał Objętości odbudowuje Twoje włosy od wewnątrz i pogrubia je na zewnątrz. Aktywne składniki dodają włosom cienkim energii, zachowując przy tym ich delikatność, nie obciążając ich. Włosy stają się bardziej gęste i puszyste, pozwalają łatwiej się rozczesywać i zyskują witalność. Lekkie, sprężyste, pełne połysku, nabierają trwałej objętości.

RYTUAŁ SIŁY

gdy Twoje włosy są osłabione, kruszą się i łamią, potrzebujesz specjalnego programu, który odbuduje je od wewnątrz, dodając siły i odporności. Rytuał Siły to pielęgnacja, która odbudowuje i wygładza zniszczone włosy; przywraca wewnętrzną siłę włosów, nadaje im elastyczność i gładkość. Efekt kuracji jest natychmiastowy i spektakularny: odmienione, wzmocnione włosy stają się dwa razy bardziej odporne, pełne siły i sprężystości. Nabierają blasku, miękkości i łatwiej się rozczesują.

RYTUAŁ KREACJI LOKÓW

gdy włosy kręcone są przesuszone a loki tracą elastyczność i stają się matowe, należy rozbudzić ich sprężystość i przywrócić szlachetny kształt. Rytuał Sprężystości to prawdziwa dawka witalności, rozbudzająca piękno Twoich loków. Jest to niezwykła kuracja uelastyczniająca, uzyskana dzięki połączeniu aksamitnej maski i pudru tonizującego. Twoje loki, napełnione nową energią, odzyskują wigor, niepowtarzalny kształt i naturalną sprężystość.

Ceny Rytuałów zawierają mycie z masażem relaksacyjnym i pielęgnację. Do ceny Rytuału należy dodać cenę modelowania w zależności od długości włosów.