Przedłużanie włosów


HAIRDREAMS

nowe metody przedłużania i zagęszczania włosów austriackiej firmy HAIRDREAMS dostępne tylko w naszym salonie

 

 

Hairdreams Volume+ MicroLines

System MicroLines to idealna metoda nadania rzadkim włosom w górnej części głowy, także przy zaawansowanym wypadaniu włosów, naturalnej i trwałej gęstości.

W tym celu bardzo delikatna, prawie niewidoczna, specjalna siatka, tzw. „Microlines“, do której umocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy, zostaje wpleciona we własne włosy. Włosy te są dopasowane pod względem koloru, struktury i długości do własnych włosów i w niewidoczny sposób integrują się z własnymi włosami klientki lub klienta. Wynikiem tej metody jest absolutnie naturalna gęstość włosów, której praktycznie nie można odróżnić od naturalnej czupryny.

 

Volume+ MicroLines - tak to działa:

W przypadku metody MicroLines bardzo cienka, prawie "niewidoczna" siatka z włosów zostaje zintegrowana z własnymi włosami. Przy pomocy tzw. "żyłki bondingowej" ze specjalnych polimerów krystalicznych włosy te w bardzo delikatny i trwały sposób zostają połączone z własnymi włosami. Do systemu MicroLines umocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy, które kolorem i długością dopasowane są do włosów klientki lub klienta. W ten sposób własne włosy w górnej części głowy zostają naturalnie zagęszczone i uzupełnione. Okres noszenia MicroLines wynosi ok. 6-8 miesięcy.

LASERBEAMER NANO
LASERBEAMER NANO

Hair Creations z Laserbeamer NANO

Odkryj nową, rewolucyjną metodę, która …

-podaruje ci niewidoczną, nieodczuwalną, dowolną naturalną gęstość i długość włosów.
-dba o twoje własne włosy, a nawet chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska.
-powoduje, że każdy zazdrości twoich włosów, a ty ciągle nie masz dość patrząc w swoje odbicie w lustrze....
… tylko w ciągu 1 godziny umożliwia posiadanie nowych, gęstych włosów!

System Laserbeamer NANO to najbardziej innowacyjna metoda wykreowania w delikatny sposób naturalnych, gęstych i długich włosów. Przy czym prawdziwe włosy Hairdreams jakości zostają połączone z własnymi włosami w „niewidoczny” sposób przy pomocy technologii NANO. Dodatkowa gęstość włosów jest całkowita, tzn. pasemka stają się naturalną częścią twoich własnych włosów. Włosy te można czesać, a jednocześnie istnieje wyraźnie większa możliwość tworzenia nowych fryzur. Obojętne, co robimy (sport, sauna, pływanie itd. ) – włosy Hairdreams wytrzymują każde obciążenie i zawsze wyglądają perfekcyjnie!

Hairdreams Quikkies – samoprzylepne
przedłużenia i zagęszczenie włosów

Czy uwielbiasz kreatywne, modne fryzury?

Czy często lubisz zmieniać fryzurę?

Jeżeli tak, to Hairdreams Quikkies są tym, czego potrzebujesz!

Specjalista Hairdreams stworzy dla ciebie w okamgnieniu fascynujące modne efekty kolorystyczne, przedłużenia grzywki, fryzury asymetryczne i dużo więcej!

Jeżeli twoje włosy są bardzo delikatne i masz problem, czy przy przedłużaniu włosów twoje własne włosy nie zakrywają optymalnie miejsc połączeń? Lub chcesz po prostu w szybki i bezproblemowy sposób wydłużyć i zagęścić swoje włosy? Także wtedy Hairdreams Quikkies są idealnym rozwiązaniem!