masaże


Masaż goracymi kamieniami 100 zł

Czas trwania masażu to 60 min.

Ten zabieg wykonywany jest przy użyciu gładkich podgrzewanych kamieni, które rozkładane są w odpowiednich miejscach na ciele, następnie ciało jest nimi masowane. Swoją popularność zabieg ten zawdzięcza niezwykłemu terapeutycznemu działaniu, które wykorzystywane było już 5000 lat temu.

 

Ciepłe kamienie odblokowują kanały przepływu energii, masaż głęboko relaksuje, daje poczucie harmonii i bardzo pozytywnie wpływa na skórę, mięśnie, pracę serca, gospodarkę wodną i limfatyczną organizmu.

 

Podczas tego masażu stosuje się również mniejsze kamienie, wkładane pomiędzy palce stóp i dłoni, aby kompleksowo stymulować całe ciało, ułatwić uwalnianie napięcia.

Masaż relaksacyjny 70 zł

Czas trwania masażu to 50 min.

pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stan zdrowia, ponieważ działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.

masaż bańką chińską od 35 zł

Czas trwania 80 min.

Ten ujędrniająco - modelujący masaż łączy techniki masażu klasycznego z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską w miejscach tego wymagających, w celu rozbicia złogów tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia wiotkich partii ciała. Podciśnienie wytwarzane w bańce chińskiej sprawia, że skóra i okoliczne tkanki są zasysane, dzięki czemu uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu skóry. Masaż próżniowy stymuluje głębokie warstwy skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Proces ten nie tylko powoduje poprawę napięcia skóry, ale także pozwala jej zachować młody wygląd.

 

Masaż bańkami chińskimi pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych i pomaga pozbyć się toksyn, efektywnie wspomagając walkę z cellulitem. Ponadto masaż bańką chińską doskonale rozluźnia mocno napięte mięśnie, jest idealny dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.