Manicure


NAJLO  -    NOWOCZESNE ZDOBIENIE PAZNOKCI !

 

Świateczne wzory ręcznie malowane !!!
wzory

Opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka

od 40 zł
manicure klasyczny od 30 zł

Dłonie i paznokcie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej osoby. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie i lśniące.

 

Manicure klasyczny jest to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną.

Zabieg manicure obejmuje:

skrócenie paznokci,
nadanie im odpowiedniego kształtu,
odsunięcie skórek metodą biologiczną,
pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.
Zabieg gwarantuje zdrowe paznokcie i zapobiega narastaniu i zadzieraniu się skórek wokół paznokci.

manicure hybrydowy od 60 zł

Manicure hybrydowy to nowość wśród stylizacji paznokci. Manicure ten utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie bez żadnych odprysków! Jest doskonały dla kobiet, które cenią czas i wygodę. Lakier hybrydowy jest połączeniem lakieru do paznokci z kolorowym żelem co zapewnia delikatną konsystencję i piękne kolory oraz wyjątkową wytrzymałość. W salonie oferujemy szeroką gamę kolorystyczną lakierów hybtydowych firmy Orly.

manicure japoński od 45 zł

Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły.

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.

Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, porowkowane i rozdwajające się.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników

zabieg parafinowy na dłonie od 30 zł

Bardzo polecamy ten zabieg każdemu kto cierpi z powodu przesuszonej skóry na dłoniach. Po zastosowaniu zabiegu parafinowego skóra staje się miękka, elastyczna, rozjaśniona. Parafina zawiera naturalne substancje natłuszczające i chroni nasze ręce przez 2-3 dni po zabiegu ponieważ tworzy na dłoniach delikatny film, który zatrzymuje wilgoć oraz zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Dodatkowo okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Jest to bardzo przyjemny zabieg a efekty widać od razu.

Przebieg Zabiegu Parafinowego:

• peeling i masaż dłoni
• nałożenie maski odżywczej na dłonie
• kąpiel parafinowa
• 20 min relaks w rękawicach frotte utrzymujących ciepło
• zdjęcie parafiny
• krem odżywczy, masaż dłoni