makijaż permanentny


makijaż permanentny
makijaż permanentny

Magicznymi słowami są Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Recepta na piękny wygląd, niezależnie od różnorodności zarysów twarzy.

Nie chodzi już tylko o podkreślenie i uwidocznienie naturalnego piękna, ale także o ukrycie obszarów skóry z problemami pigmentacyjnymi. Oznacza to idealne brwi, które wzmacniają ekspresyjność twarzy.

Uwaga skupiona zostaje na oczach dzięki fantastycznemu podkreśleniu ich kształtu. Także usta stają się pełniejsze i bardziej proporcjonalne. Makijaż Long-Time-Liner® Conture® Make-up jest stosowany na całym świecie od 1987 roku. Tysiące zadowolonych klientek może z pełną świadomością potwierdzić, że nakładanie makijażu nie stanowi już dla nich żadnego problemu. Gwarantujemy precyzję, perfekcję i styl.

 

Brwi – perfekcyjny kształt

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner® delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami. 

 

BRWI METODĄ CIENIOWANIA       -   700zł

BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ            -  1000zł

Oczy – pięknie podkreślone

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long-Time-Liner® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.

Makijaż permanentny oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Decyzja należy do Ciebie: możesz wybrać bardziej miękką kreskę, która sprawi, że Twoje rzęsy będą grubsze, a jeśli wolisz bardziej dekoracyjny makijaż, możesz sprawić, że ich wygląd zostanie wzmocniony. Po zabiegu pigmentacji powieki w zdecydowany sposób poprawią ekspresyjność Twoich oczu.

Zakochasz się w swoim nowym wyglądzie!

 

KRESKA NA POWIEKACH DOLNYCH      -   350-400zł

KRESKA NA POWIEKACH GÓRNYCH      -   500zł

Usta – nienaganny kolor

Certyfikowana Linergistka LONG-TIME-LINER® sprawi, że Twoje usta będą nienaganne, a szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna!

Stosując Long-Time-Liner® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor z palety od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture® Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Full-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd!

Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki – nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.

 

LIP LIGHT (rozświetlenie nad górną wargą)          -   200zł

KONTUR UST                                                                          -   700zł

KONTUR UST Z CIENIOWANIEM                                 -   850zł

KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM                                 -  1000zł